اشتراک و انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی

افزودن به لیست علاقه‌مندی ها
اشتراک و انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی

ایجاد محتوای جذاب بخشی جدایی ناپذیر از بازاریابی دیجیتال است، اما آیا می‌دانید تبلیغ مطالب سایت در رسانه‌های اجتماعی به همان اندازه مهم است؟ ضروری است که نوشته‌های خود را برای افزایش بیننده و جلب توجه بیشتر در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. در حالت ایده‌آل، هر زمان که مطلب جدیدی در سایت منتشر می‌کنید، انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی باعث بازدید بیشتر از مطلب ارسالی شما خواهد شد. با این وجود، این کار برای مدیر سایت دشوار است، زیرا این کار می‌تواند وقت‌گیر و خسته کننده باشد. برای این منظور، اکثر مدیران سایت از ابزارهای انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند که امکان برنامه‌ریزی برای انتشار مطالب را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

برای اشتراک مطالب در شبکه‌های اجتماعی، مدیر سایت می‌تواند به صورت دستی این کار را انجام دهد، اما این کار بسیار وقت‌گیر است. اگر مطالب به صورت دستی در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند، می‌توان آنها را شخصی‌سازی کرد. در صورتی که مدیر سایت مطالب زیادی را در سایت بارگذاری کند، نمی‌تواند این مطالب را در تمامی شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد. برای این کار می‌توان از سایت‌ها و یا افزونه‌های مختلفی استفاده کرد. این سایت‌ها و یا افزونه‌ها، زمانی که مدیر سایت مطلبی را در سایت انتشار داد، این مطلب را به صورت اتوماتیک در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند.

افزونه‌های اشتراک و انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی

ارسال پست به شبکه‌های اجتماعی، کاری زمان‌بر است. برای سایت‌هایی که با وردپرس ساخته شده‌اند، می‌توانید از افزونه‌های مختلفی برای انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید، قبل از نصب هر افزونه امکان تداخل آن را با دیگر افزونه‌ها در نظر بگیرید و از سایت نسخه پشتیبان تهیه کنید. برخی از دلایلی که شما نیاز دارید یک افزونه انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی را برای سایت خود نصب کنید در زیر آمده است.

افزونه‌های انتشار خودکار پست در شبکه‌های اجتماعی می‌توانند در صرفه‌جویی در وقت، به شما کمک کنند. این افزونه‌ها، محتوای سازگار در بسترهای مختلف رسانه‌های اجتماعی ایجاد می‌کنند. می‌توانید زمان انتشار پست‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی برنامه‌ریزی کنید. با ویژگی اتوماسیون خودکار، در زمان کمتری محتوای بیشتری را می‌توانید در اختیار افراد زیادی قرار دهید. اگر می‌خواهید بازدیدکنندگان خود را به مشتریان بالقوه تبدیل کنید و از این طریق در وقت، هزینه و منابع خود صرفه‌جویی کنید، می‌توانید از افزونه‌های وردپرس برای این کار استفاده کنید. اکثر افزونه‌های وردپرس برای انتشار خودکار مطالب در شبکه‌های اجتماعی رایگان هستند. آنها قابل اعتماد، کارآمد و موثر بوده و می‌توانید به آسانی پست‌های سایت را در شبکه‌های اجتماعی انتشار دهید.

افزونه Next Script: Social Networks Auto-Poster

انتشار اتوماتیک مطالب سایت با افزونه Next Script: Social Networks Auto-Poster

انتشار اتوماتیک مطالب سایت با افزونه Next Script: Social Networks Auto-Poster

Next Script، یک افزونه برای انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی است که همچنین با نام SNAP شناخته می‌شود. یک افزونه رایگان وردپرس است که می‌توانید با استفاده از آن، مطالب خود را در شبکه‌های اجتماعی مختلف انتشار دهید. افزونه انتشار خودکار Next Script به شما امکان می‌دهد مطالب را به طور خودکار به فلیکر و اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ارسال کنید.

دلایل انتخاب این افزونه

 • این افزونه به مدیر سایت اجازه می‌دهد تا محتوای سایت را در شبکه‌های اجتماعی مختلف به طور اتوماتیک ارسال کند.
 • انتشار پست‌های جدید و انتشار مجدد پست‌های قدیمی به طور اتوماتیک در شبکه‌های اجتماعی امکان‌پذیر خواهد بود.
 • صرفه‌جویی در وقت و منابع مدیر سایت.
 • امکان کار کردن مدیران سایت با دیگر سیستم‌های وبلاگ‌نویسی مانند Blogger و Tumbler را نیز فراهم می‌کند.
 • اضافه کردن عملکردها و گزینه‌های ارسال متقابل بین سایت‌ها.
 • از نظرات فیس بوک به عنوان نظرات وردپرس پشتیبانی می‌کند.
 • می‌توان با استفاده از این افزونه تاریخ و ساعت ارسال مطالب را برنامه‌ریزی کرد.

افزونه Microblog Poster- Auto Publish On Social Media

انتشار اتوماتیک مطالب سایت با افزونه Microblog Poster- Auto Publish On Social Media

انتشار اتوماتیک مطالب سایت با افزونه Microblog Poster- Auto Publish On Social Media

آیا می‌خواهید پست‌های وبلاگ، صفحات، انواع پست‌های سفارشی را به طور خودکار در حساب‌های شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کنید؟ اگر جواب شما بله است، پس افزونه Microblog Poster افزونه محبوب دیگری است که امتیاز ۴.۴ ستاره دارد و بیش از ۸۰۰۰ نصب فعال دارد و می‌تواند به شما در انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی کمک کند.

دلایل انتخاب این افزونه

  • به طور خودکار پست‌های قدیمی وبلاگ و یا سایت شما را در تمام حساب‌های شبکه‌های اجتماعی شما دوباره منتشر می‌کند.
  • به مدیران سایت اجازه می‌دهد تا حساب‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی مانند، فیس بوک، Google My Business، Twitter، LinkedIn، Tumblr و موارد دیگر را پیکربندی کنند.
  • می‌تواند از چندین حساب در هر شبکه اجتماعی پشتیبانی کند.

  افزونه Revive Old Posts- Auto Post To Social Media

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با افزونه Revive Old Posts- Auto Post To Social Media

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با افزونه Revive Old Posts- Auto Post To Social Media

  افزونه Revive Old Posts یکی دیگر از افزونه‌های معتبر انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی برای سایت‌هایی که با وردپرس ساخته شده‌اند، است که قابلیت ارسال پست‌های قدیمی سایت را نیز دارد. بنابراین اگر می‌خواهید محتوای خود را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تبلیغ کنید و برای سایت خود ترافیک ایجاد کنید، این افزونه می‌تواند به شما کمک کند.

  دلایل انتخاب این افزونه

  • امکان انتشار پست‌های قدیمی و جدید در شبکه‌های اجتماعی.
  • امکان ایجاد لینک و افزایش بازدید سایت.
  • قابلیت ادغام با گوگل آنالیتیک.
  • امکان استفاده از برچسب‌ها و دسته‌بندی‌ها.
  • می‌توان زمان بین ارسال پست‌ها را مشخص کرد.

  افزونه Blog 2 Social: Social Media Auto Post & Scheduler

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با افزونه Blog 2 Social: Social Media Auto Post & Scheduler

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با افزونه Blog 2 Social: Social Media Auto Post & Scheduler

  Blog 2 social یکی دیگر از افزونه‌های محبوب، معتبر و قابل اعتماد است که در شبکه‌های اجتماعی به صورت خودکار، پست‌ها و مطالب شما را منتشر می‌کند. این افزونه دارای امتیاز ۴.۴ است و بیش از ۳۰،۰۰۰ نصب فعال دارد.

  دلایل انتخاب این افزونه

  • می‌توانید به پروفایل‌های Facebook، Twitter، VK.com، LinkedIn، Instagram، XING، Reddit، Pinterest، Flicker، Medium، Tumblr، Torial، Diigo و Bloglovin دسترسی داشته باشید.
  • مدیریت و تنظیم ارسال پست‌های وبلاگ و سایت در همه شبکه‌های اجتماعی.
  • اشتراک گذاری، ارسال خودکار، ارسال مجدد و برنامه‌ریزی زمان انتشار پست‌ها در تمامی شبکه‌های اجتماعی.
  • می‌توانید پست‌های قدیمی را مجددا به اشتراک بگذارید.
  • به راحتی می‌توان پست‌های ارسال شده در شبکه‌های اجتماعی را پیگیری کنید.
  • سازگار با افزونه WooCommerce، ویرایشگر گوتنبرگ و Hummingbird.

  افزونه Social Media Auto Publish Plugin

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با افزونه Social Media Auto Publish Plugin

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با افزونه Social Media Auto Publish Plugin

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی با استفاده از این افزونه آسان خواهد بود. این افزونه دارای ۴.۵ ستاره است و بیش از ۱۰،۰۰۰ نصب فعال دارد.

  دلایل انتخاب این افزونه

  • می‌توانید با استفاده از این افزونه، پست‌ها را به طور خودکار از سایت خود در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر کنید.
  • قابلیت پشتیبانی از فیلتر بر اساس انواع پست‌های سفارشی.
  • امکان فعال و غیرفعال کردن انتشار صفحات وردپرس را فراهم می‌کند.
  • پشتیبانی از پلت فرم‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی مانند، فیس بوک، توییتر و لینکدین.
  • انواع مختلفی از فیلتر را برای محتوا ارائه می‌دهد که به طور خودکار منتشر شوند.
  • چندین گزینه ارسال را ارائه می‌دهد.

  افزونه Jetpack

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با افزونه Jetpack

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با افزونه Jetpack

  Publicize بخشی از افزونه محبوب Jetpack است. این یک انتخاب برای انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی است. با استفاده از این افزونه می‌توانید پست‌های خود را در چندین شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید. تنظیم از طریق منوی اشتراک‌گذاری این افزونه به آسانی انجام می‌شود. شما می‌توانید پست‌هایی را که می‌خواهید به اشتراک بگذارید و شبکه‌های اجتماعی مورد نظراتان را انتخاب کنید. این افزونه از چندین افزونه تشکیل شده که یکی از قابلیت‌های این افزونه اشتراک پست‌های سایت در شبکه‌های اجتماعی است.

  افزونه ۱-Click Retweet/Share/Like

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با افزونه 1-Click Retweet/Share/Like

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با افزونه ۱-Click Retweet/Share/Like

  ۱-Click Retweet/Share/Like افزونه‌ای است که دارای بسیاری از ویژگی‌ها از جمله گزینه اشتراک‌گذاری خودکار پست‌های سایت در بیش از ۳۰ شبکه اجتماعی است. می‌توانید پست‌های سایت را به طور خودکار در Facebook، Twitter، LinkedIn، Delicious، Diigo، Tumblr، Foursquare و دیگر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید پیامی را برای ارسال در فیس بوک و لینکدین، بر اساس پست خود منتشر کنید.

  سایت‌های اشتراک و انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی

  اگر تمایلی برای استفاده از افزونه‌ها برای انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی را ندارید، سایت‌هایی نیز هستند که می‌توانید از طریق آنها پست‌های سایت خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. برخی از این سایت‌ها، امکان ارسال پست‌های متعددی را در یک روز به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند. اما در صورتی که بخواهید تعداد زیادی پست را در یک روز انتشار دهید، باید از گزینه پولی آنها استفاده کنید.

  HootSuite

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با HootSuite

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با HootSuite

  HootSuite یکی از بهترین سایت‌های انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی است. این سایت طیف گسترده‌ای از شبکه‌های اجتماعی را پوشش می‌دهد و می‌تواند به طور خودکار پست‌های شما را به اشتراک بگذارد. با استفاده از این ابزار می‌توانید به پروفایل‌های فیسبوک، لینکدین، توییتر، Foursquare، Mixi و وردپرس، پست‌ها را به صورت اتوماتیک ارسال کنید. می‌توانید چندین پست را برای اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی مختلف برنامه‌ریزی کنید.

  می‌توان فعالیت حساب‌های شبکه‌های اجتماعی را همزمان از طریق داشبورد HootSuite کنترل کرد. به عنوان مثال، شما می‌توانید حساب توییتر و فعالیت‌های فیسبوک خود را از طریق یک داشبورد واحد کنترل کنید. عکس‌ها و لینک‌ها را با کمک سرور ow.ly به اشتراک بگذارید. می‌توانید پست‌های خود را از طریق اکستنشن Firefox، اکستنشن Chrome، برنامه Android، برنامه iPhone و برنامه iPad ارسال کنید. با داشتن حساب اصلی، گزینه‌ای برای برنامه‌ریزی پیام و اشتراک خودکار پست تا پنج شبکه اجتماعی در اختیار دارید. با داشتن حساب کاربری حرفه‌ای، می‌توانید دسترسی نامحدود به شبکه‌های اجتماعی و تاریخچه آمار داشته باشید. اگر می‌خواهید چندین پست را در یک زمان خاص به اشتراک بگذارید، حساب کاربری حرفه‌ای همچنین برنامه‌ریزی گسترده را امکان‌پذیر می‌کند.

  Buffer

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با Buffer

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با Buffer

  Buffer یکی دیگر از ابزارهای شگفت‌انگیز است که می‌تواند در انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی به شما کمک کند. این سایت رابط کاربری کاربردی و ساده دارد که استفاده و درک آن فوق‌العاده آسان است. می‌توانید با استفاده از داشبورد Buffer، اکتنشن Chrome، برنامه Android، برنامه iPhone یا اکستنشن Firefox، مطالب را ارسال یا برنامه‌ریزی کنید. سه گزینه ارائه شده توسط بافر وجود دارد. رایگان (حداکثر ۱۰ ارسال در روز)، عالی (۱۰۰ پست در روز) و تجاری (۲۰۰۰ ارسال در روز).

  از داخل برنامه Buffer، می‌توانید الگوهای مختلف (برنامه‌های اشتراک خودکار) را برای روزهای مختلف هفته تنظیم کنید. این بدان معناست که می‌توانید در روز دوشنبه یک برنامه ارسال متفاوت داشته باشید، یک برنامه متفاوت در روز سه شنبه و غیره. همچنین یک ابزار تحلیلی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد زمان‌هایی را تعیین کنید که در آن پست‌های شما بیشترین تعامل را دریافت می‌کنند. نه تنها این، بلکه می‌توانید پیدا کنید که مخاطبان شما با چه نوع مباحثی بیشترین ارتباط را برقرار کرده‌اند. علاوه بر این، می‌توانید لینک‌های خود را کوتاه کنید. یکی از مفیدترین ویژگی‌های برنامه بافر، ابزار محتوای پیشنهادی است که به طور خودکار به شما می‌گوید چه چیزی را می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی خود ارسال کنید.

  Mentionlytics

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با Mentionlytics

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با Mentionlytics

  Mentionlytics به طور گسترده به عنوان یک ابزار نظارت و تحلیل شبکه‌های اجتماعی شناخته می‌شود. با این حال‌، اخیرا قابلیت‌های انتشار مطالب را نیز به آن اضافه کرده است، که این سایت را به یکی از کامل‌ترین سیستم‌های مدیریت رسانه‌های اجتماعی تبدیل کرده است. نکته مهم این است که برای اشتراک اتوماتیک مطالب سایت شما مجبور به پرداخت هزینه اضافی نیستید، این قابلیت به عنوان یکی از مولفه‌های اصلی این سیستم گنجانده شده است.

  شما می‌توانید از Mentionlytics برای انتشار مطالب در حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود به عنوان مثال Facebook، Twitter، LinkedIn استفاده کنید و برنامه‌ریزی پست‌های بعدی را هم انجام دهید. آنچه در مورد این سایت عالی است و آن را از دیگر ابزارهای انتشار مطالب متمایز می‌کند، این است که می‌توانید عملکرد دقیق آن را کنترل کنید. از طریق این سایت می‌توانید پست‌های خود را با رقبا مقایسه کنید و همچنین می‌توانید بر روی پست‌های رقبا و عملکرد آنها، نظارت داشته باشید، تا بتوانید ایده‌های خوبی را در رابطه با محتوای خود برای بهبود کیفیت مطالب خود کسب کنید. مشاور هوش مصنوعی AI (SIA)، یک ویژگی منحصر به فرد در Mentionlytic، به شما توصیه‌های عملی می‌کند تا حضور برند خود را در شبکه‌های اجتماعی بهینه کنید.

  dlvrit.com

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با dlvrit.com

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با dlvrit.com

  این یکی دیگر از سایت‌های مفید انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی است که به شما امکان می‌دهد محتوا را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. با سایت dlvrit، می‌توانید مطالب سایت را از طریق فید RSS به طور مستقیم در حساب‌های شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. در این سایت یک ویژگی مفید برای فیلتر کردن مطالبی که به اشتراک می‌گذارید نیز وجود دارد، این کار به شما کمک می کند که فقط محتوا را از دسته‌ای خاص یا نویسنده‌های مشخصی به اشتراک بگذارید.

  Sprout Social

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با Sprout Social

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با Sprout Social

  این سایت یکی از ساده‌ترین و آسان‌ترین ابزارهای مدیریت شبکه‌های اجتماعی است، استفاده از آن بسیار آسان است و هرکسی می‌تواند از این سایت برای اتوماسیون فرایند ارسال مطالب به شبکه‌های اجتماعی استفاده کند. این سایت به راحتی با شبکه‌های اجتماعی شما ارتباط برقرار می‌کند، اما تمرکز اصلی آن روی حساب توییتر است. از ویژگی‌های اصلی این سایت می‌توان به طراحی فوق‌العاده داشبورد آن اشاره کرد. یک سیستم گزارش دهی کاربردی، یک برنامه RSS و یک گزینه همگام سازی Feedly آن اشاره کرد که به شما امکان می‌دهد به روزرسانی‌ها را مستقیما از فید RSS خود ارسال کنید. این سایت دارای اکستنشن Chrome، برنامه Android و برنامه iPhone است.

  OnlyWire

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با OnlyWire

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با OnlyWire

  Onlywire یکی دیگر از ابزارهای مفید است که می‌توان برای انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی و ارسال خودکار پست‌های شما به طور همزمان به بیش از ۳۰ سایت به صورت کاملا رایگان مورد استفاده قرار گیرد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک حساب کاربری در Onlywire تنظیم کنید و فید RSS خود را به همراه پروفایل رسانه‌های اجتماعی خود به حساب OnlyWire اضافه کنید. با استفاده از این سایت می‌توانید آیکن اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی را به سایت خود اضافه کنید، از اکستنشن آن در مرورگر استفاده کرده و افزونه WordPress آن را در سایت خود نصب کنید. نسخه رایگان این سایت حداکثر ۳۰ شبکه اجتماعی و ۱ فید RSS را پشتیبانی می‌کند در حالی که نسخه پولی آن به شما امکان می‌دهد تا به ۳ فید RSS با ۵۰ شبکه اجتماعی متصل شوید.

  Zapier

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با Zapier

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با Zapier

  Zapier ابزاری برای اتوماسیون است که بر روی کارهای اتوماتیک کار می‌کند که به Zaps معروف هستند. به عنوان مثال، یک Zap ساده برای نظارت بر یک کانال YouTube خاص ایجاد می‌شود. این ابزار به طور کلی برای جمع‌آوری محتوا استفاده می‌شود و سپس به طور خودکار محتوای پیدا شده را در پروفایل شبکه‌های اجتماعی شما منتشر می‌کند. این سایت بیش از ۲۵۰ سرویس را پشتیبانی می‌کند و می‌توانید این ابزار را مطابق با الزامات و تنظیمات شخصی خود تغییر دهید.

  Social Oomph

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با Social Oomph

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت با Social Oomph

  Social Oomph یکی دیگر از ابزارهای انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی است که دارای برخی از ویژگی‌های شگفت‌انگیز اتوماسیون است. هنگامی که کاربران شبکه‌های اجتماعی شما افزایش پیدا می‌کنند، افرادی که جدید به کاربران شما اضافه می‌شوند، مطالب قدیمی را نمی‌بینند. با استفاده از این ابزار، مطالبی که در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شوند، می‌توانید مشخص کنید که چند بار این مطالب را انتشار دهید. این کار باعث می‌شود تا مطالب قدیمی دوباره انتشار پیدا کنند و کاربران جدید مطالب قدیمی را بتوانند، ببینند. نکته خوب در مورد Social Oomph این است که به طور خودکار تغییراتی را در متن ایجاد می‌کند تا اطمینان حاصل شود که پست‌ها تکراری به نظر نرسند.

  نتیجه

  انتشار اتوماتیک مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی باعث افزایش بازدیدکنندگان سایت می‌شود. با این کار لینک‌های متعددی به سایت ایجاد شده و باعث افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو می‌شود. در صورتی که مطالب مفیدی را در سایت خود انتشار دهید و آنها را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید، باعث جذب کاربران خواهید شد. این کار محبوبیت برند شما را در شبکه‌های اجتماعی و موتورهای جستجو افزایش می‌دهد. در صورتی که سایت شما با وردپرس ساخته شده باشد و بخواهید از افزونه‌ها استفاده کنید، افزونه‌ای را انتخاب کنید که قابلیت‌های مورد نظر شما را در اختیارتان قرار دهد و باعث کند شدن سرعت سایت نشود.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
۰ ۰ votes
امتیازدهی به مقاله
5/5 - (2 امتیاز)
تاریخ انتشار: 18 دی, 1398
آخرین ویرایش: ۲۲ دی, ۱۳۹۸
منبع: دیاکوبین
   اشتراک گذاری

  علاقه‌مند به یادگیری سئو و طراحی سایت هستم. خوشحال می‌شم از نظرات و دیدگاه‌های شما نکات جدیدی یاد بگیرم و اطلاعات خودم و با شما به اشتراک بگذارم

  طراحی سایت

  اگر می‌خواهید اولین قدم برای ورود به دنیای دیجیتال را محکم بردارید؛ فرآیند طراحی وب‌سایت خود را به دیاکوبین بسپارید. خدمات طراحی وب‌سایت در دیاکوبین به تولید یک وب‌سایت ساده ختم نمی‌شود. ما آماده‌ایم تا جزئی‌ترین خواسته‌های شما را در طراحی یک ‌وب‌سایت کارا و زیبا برآورده کنیم. اگر می‌خواهید وب‌سایت شما طرحی متفاوت از رقبا داشته باشد؛ اگر می‌خواهید تجربه کاربری خوبی را برای مخاطبان خود فراهم کنید؛ و اگر به دنبال طرحی خاص با امکانات ویژه هستید؛ ما در دیاکوبین بهترین پینشهادها را به شما ارائه می‌کنیم. وب‌سایت‌های طراحی شده در دیاکوبین، دارای استانداردهای روز کدنویسی، سرعت بارگزاری بالا، دسترس‌پذیری و تجربه کاربری مناسب و رابط کاربری زیبا هستند.

  طراحی سایت
  نظرات کاربران (0)
  اشتراک
  اطلاع از
  guest
  0 نظرات
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x