۱۰ وب سایت برتر وردپرسی در ایران

افزودن به لیست علاقه‌مندی ها
۱۰ وب سایت برتر وردپرسی در ایران

در این مطلب به ۱۰ وب سایت برتر وردپرسی در ایران اشاره و با هم مقایسه شده‌اند. همان‌طور که می‌دانید از محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) که به صورت رایگان و متن باز با امنیت بالا بوده است، وردپرس است. به همین دلیل در این مطلب تلاش کرده‌ایم وب سایت‌هایی که با این سیستم مدیریت محتوا ساخته شده‌اند را بررسی کنیم. اساس ترتیب این لیست، رتبه‌بندی وب سایت الکسا است. رتبه‌ای که الکسا به وب سایت‌ها می‌دهد بر مبنای بازدید روزانه آنها است. در بررسی هر کدام از این وب سایت‌ها مقدار اعتبار دامنه نیز گفته شده است که عامل مهمی در شناخت یک وب سایت است. برای مقدار اعتبار دامنه در این مقاله از وب سایت MOZ استفاده شده است.

ترتیب این ۱۰ وب سایت‌ برتر وردپرسی به صورت زیر است.

 1. وب سایت دیجی کالا مگ
 2. وب سایت چطور
 3. وب سایت گجت نیوز
 4. وب سایت شاتل
 5. وب سایت دیجیاتو
 6. وب سایت ایران استخدام
 7. وب سایت مدیر سبز
 8. وب سایت دکتر سلام
 9. وب سایت یک پزشک
 10. وب سایت موسیقی ایرانیان

وب سایت دیجی کالا مگ

وب سایت دیجی کالا مگ اولین سایت برتر وردپرسی

وب سایت دیجی کالا مگ اولین سایت برتر وردپرسی

تاریخ ثبت دامنه: ۲۰۰۶-۱۱-۰۷ (لازم به ذکر است که این تاریخ مربوط به وب سایت دیجی کالا است و تاریخ راه‌اندازی دیجی کالا مگ سال ۱۳۹۴ است.)

اعتبار دامنه (Domain Authority): 54

رتبه الکسای ایرانی: ۳

مقام اول لیست ۱۰ وب سایت برتر وردپرسی در ایران به وب سایت دیجی کالا مگ اختصاص داده شده است. این وب سایت رسانه آنلاین دیجی کالا است. این رسانه آنلاین پیرامون موضوعات ادبیات، هنر و سینما، سلامت و زیبایی و علم و تکنولوژی از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز کرده است. در این وب سایت هم‌چنین به نقد و بررسی انواع محصولاتی که در دیجی کالا به فروش می‌رسد و اخبار مهم در زمینه‌های مختلف نیز پرداخته می‌شود.

وب سایت چطور

وب سایت چطور دومین سایت برتر وردپرسی

وب سایت چطور دومین سایت برتر وردپرسی

تاریخ ثبت دامنه: ۲۰۰۷-۰۴-۱۶ (با توجه به اولین مطلب این وب سایت که در سال ۱۳۹۵ منتشر شده است، تاریخ ثبت دامنه که در اینجا ذکر شده است ارتباطی با شروع فعالیت آن ندارد.)

اعتبار دامنه (Domain Authority): 28

رتبه الکسای ایرانی: ۵۱

سردبیر: مریم لاله

دومین وب سایتی که در لیست ۱۰ وب سایت برتر وردپرسی ایران قرار دارد، رسانه آموزشی چطور است. با توجه به شعار این وب سایت «هر آنچه برای یادگیری، پیشرفت و موفقیت نیاز دارید» در مورد هر آنچه که می‌خواهید در مورد آن اطلاعاتی به دست آورید در این وب سایت مطالب گوناگون بخوانید. چطور با بهره‌گیری از به‌روزترین منابع خارجی و داخلی پرکاربردترین دانش‌های روز دنیا را به مخاطبانش منتقل می‌کند. این وب سایت در ۸ موضوع اصلی سلامتی، سبک زندگی، رشد و توسعه فردی، موفقیت شغلی و تحصیلی، مهارت‌های ارتباطی، سفر و گردشگری، کسب‌وکار و مسائل حقوقی به بررسی و راهنمایی می‌پردازد. هر کدام از این دسته‌بندی‌های کلی خود به موضوعات ریزتری تقسیم می‌شوند. وب سایت چطور یک فروشگاه نیز دارد که در آن انواع مقالات و کتاب‌های الکترونیکی در موضوعات مختلف به فروش می‌رسند.

وب سایت گجت‌نیوز

وب سایت گجت‌نیوز سومین سایت برتر وردپرسی

وب سایت گجت‌نیوز سومین سایت برتر وردپرسی

تاریخ ثبت دامنه: ۲۰۱۴-۰۴-۲۹

اعتبار دامنه (Domain Authority): 37

رتبه الکسای ایرانی: ۶۱

سردبیر: عرفان انبار

در رتبه سوم لیست ۱۰ وب سایت برتر وردپرسی ایران، وب سایت گجت‌نیوز است. در این وب سایت به موضوعات مختلفی پرداخته می‌شود. اگر می‌خواهید در مورد تکنولوژی و آخرین اخبار پیرامون آن و حتی هنر و سینما و هوافضا و نجوم اطلاعاتی کسب کنید حتما به گجت‌نیوز سر بزنید. برای خرید بهتر محصولاتی چون انواع گوشی‌های موبایل، کامپیوتر و لپ‌تاپ و تبلت، نرم‌افزارها و وسایل نقلیه نیز می‌توانید از این وب سایت به عنوان راهنما استفاده کنید به دلیل اینکه آنها را مورد بررسی و مقایسه قرار داده است.

وب سایت شاتل

وب سایت شاتل چهارمین سایت برتر وردپرسی

وب سایت شاتل چهارمین سایت برتر وردپرسی

تاریخ ثبت دامنه: نامعلوم

اعتبار دامنه (Domain Authority): 31

رتبه الکسای ایرانی: ۱۴۷

مدیر عامل: احمد نخجوانی

چهارمین وب سایتی که در بین ۱۰ وب سایت برتر وردپرسی در ایران است، وب سایت شاتل است. این شرکت از بزرگ‌ترین شرکت‌های ISP و ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی در ایران است. وب سایت شاتل با ارائه خدمات متنوع و پاسخگویی ۲۴ ساعته از وب سایت‌های محبوب در این زمینه است.

وب سایت دیجیاتو

وب سایت دیجیاتو پنجمین سایت برتر وردپرسی

وب سایت دیجیاتو پنجمین سایت برتر وردپرسی

تاریخ ثبت دامنه: ۲۰۱۴-۰۲-۱۳

اعتبار دامنه (Domain Authority): 46

رتبه الکسای ایرانی: ۱۶۰

سردبیر: مانی قاسمی

دیجیاتو پنجمین وب سایت برتر وردپرسی در ایران و از برترین‌ها در حوزه تکنولوژی در کشور ما است. در این وب سایت اخبار تکنولوژی، اخبار مربوط به خودرو، موبایل و تبلت، موضوعات پیرامون کسب‌وکار و موضوعات علمی همه و همه مورد بررسی قرار می‌گیرند و مطالب گوناگونی را برای مخاطب در این حوزه‌ها ارائه می‌کند.

وب سایت ایران استخدام

وب سایت ایران استخدام ششمین سایت برتر وردپرسی

وب سایت ایران استخدام ششمین سایت برتر وردپرسی

تاریخ ثبت دامنه: نامعلوم

اعتبار دامنه (Domain Authority): 25

رتبه الکسای ایرانی: ۲۰۱

موسس و مدیر عامل: علی احمدزاده

ایران استخدام برای هر جویای کاری یک وب سایت آشنا و بسیار کاربردی است. همین‌طور که از اسم آن مشخص است یک وب سایت کاریابی است که در آن انواع شرکت‌ها برای جذب نیروی کار آگهی می‌دهند. هر کسی با هر تخصص و سابقه‌ای در هر شهر ایران که باشد با مراجعه به این وب سایت موفق به یافتن شغلی مناسب می‌شود.

وب سایت مدیر سبز

وب سایت مدیر سبز هفتمین سایت برتر وردپرسی

وب سایت مدیر سبز هفتمین سایت برتر وردپرسی

تاریخ ثبت دامنه: ۲۰۰۸-۰۴-۲۸

اعتبار دامنه (Domain Authority): 26

رتبه الکسای ایرانی: ۳۹۲

مدیر و مالک: ژان بقوسیان

هفتمین وب سایت برتر وردپرسی در بین سایت‌های ایرانی، مدیر سبز است. این وب سایت در زمینه بازاریابی و افزایش فروش فعالیت می‌کند. خدماتی که این وب سایت ارائه می‌دهد از این قرار است: ارائه محصولات آموزشی برای مدیران، برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه بازاریابی و فروش و مدیریت و زمینه‌های مرتبط، مشاوره اختصاصی متناسب با کسب‌وکارهای مختلف در حوزه‌های متنوع، طراحی وب سایت و طراحی اپلیکیشن.

وب سایت دکتر سلام

وب سایت دکتر سلام هشتمین سایت برتر وردپرسی

وب سایت دکتر سلام هشتمین سایت برتر وردپرسی

تاریخ ثبت دامنه: نامعلوم

اعتبار دامنه (Domain Authority): 30

رتبه الکسای ایرانی: ۶۴۸

وب سایت بعدی در لیست ۱۰ وب سایت برتر وردپرسی در ایران، دکتر سلام است. همان‌طور که از اسم آن مشخص است یک مجله پزشکی آنلاین در زمینه پزشکی، طب سنتی، زیبایی، تغذیه، زنان و زایمان و روانشناسی است. دکتر سلام در ارائه رژیم‌های غذایی آنلاین نیز بسیار موفق بوده است. در این وب سایت آگهی‌های معرفی پزشکان با هر تخصصی دیده می‌شود و بخشی را به پروفایل پزشکان اختصاص داده است. به طور کلی حوزه فعالیت این وب سایت به حدی گسترده است که به فروش محصولات پزشکی و ارتوپدی هم می‌پردازد.

وب سایت یک پزشک

وب سایت یک پزشک نهمین سایت برتر وردپرسی

وب سایت یک پزشک نهمین سایت برتر وردپرسی

تاریخ ثبت دامنه: ۲۰۰۵-۰۸-۱۱

اعتبار دامنه (Domain Authority): 40

رتبه الکسای ایرانی: ۱۲۹۳

سردبیر: دکتر علیرضا مجیدی

این وب سایت نیز یکی از ۱۰ وب سایت برتر وردپرسی ایران است. یک پزشک همانند اسمش توسط یک پزشک راه‌اندازی شده است و با توجه به تاریخ ثبت دامنه آن از قدیمی‌ترین‌های این حوزه است. اما مطالب این وب سایت تنها در رابطه با دنیای پزشکی نیست و مطالب متنوع در زمینه‌های دیگر را هم منتشر می‌کند. یک پزشک در زمینه‌های پزشکی و علوم زیستی، فناوری، سینما و تلویزیون، معرفی کتاب، عکاسی و سرگرمی نیز برای مخاطب کاربرد دارد.

وب سایت موسیقی ایرانیان

وب سایت موسیقی ایرانیان دهمین سایت برتر وردپرسی

وب سایت موسیقی ایرانیان دهمین سایت برتر وردپرسی

تاریخ ثبت دامنه: نامعلوم

اعتبار دامنه (Domain Authority): 31

رتبه الکسای ایرانی: ۲۴۲۴

سردبیر: ابراهیم مولائی

موسیقی ایرانیان رتبه دهم را در لیست ۱۰ وب سایت برتر وردپرسی در ایران به خود اختصاص داده است. این وب سایت پربازدید از سال ۱۳۸۶ آغاز به کار کرده است. همان‌طورکه از اسم آن معلوم است در هر چیزی پیرامون موسیقی ایرانی و خوانندگان و اخبار متنوع درباره آنها فعالیت می‌کند. اما خدمات آن فقط به این‌ موارد منتهی نمی‌شود. تبلیغ کنسرت‌های موسیقی سبک‌های مختلف و آلبوم خوانندگان، دانلود آهنگ و… از دیگر فعالیت‌های این وب سایت است.

این ده مورد که توسط وب سایت دیاکوبین انجام شده است، نمونه‌ای بسیار کوچک از تعداد بیشمار وب سایت برتر وردپرسی است که در ایران به فعالیت می‌پردازند و روزانه بازدیدهای بیشماری دارند. این رتبه‌بندی با توجه به آیتم‌های مختلفی روزانه تغییر می‌کند. برای مثال ممکن است تنها در طول چند روز رتبه دهم این لیست به رتبه اول ترفیع پیدا کند.

Rate this post
۰ ۰ votes
امتیازدهی به مقاله

رتبه‌بندی الکسا بر چه مبنایی است؟

این رتبه‌بندی با توجه به تخمین میزان بازدید روزانه هر وب سایت انجام می‌شود.

معیار اندازه‌گیری مقدار اعتبار دامنه چه چیزی است؟

این مقدار با توجه به چند عامل از جمله میزان لینک دریافتی از سایت‌های دیگر است.

Rate this post
تاریخ انتشار: 20 اسفند, 1398
آخرین ویرایش: ۲۷ بهمن, ۱۳۹۸
منبع: دیاکوبین
   اشتراک گذاری
  نظرات کاربران (0)
  اشتراک
  اطلاع از
  guest
  0 نظرات
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x