بهترین افزونه های واترمارک در وردپرس

افزودن به لیست علاقه‌مندی ها
بهترین افزونه های واترمارک در وردپرس

«افزودن واترمارک در وردپرس به تصاویر خود را با استفاده از افزونه‌های آن آغاز کنید و نمایی جذاب به تصاویر محصولات خود بدهید.»

به طور معمول شما از انواع مختلفی از تصاویر در کسب و کار و معرفی محصولات خود استفاده می‌کنید. به همین دلیل است که شما راه‌های مختلفی را برای زیبا و واقعی‌تر کردن این تصاویر به کار می‌برید. به نظر شما افزودن تصویر نشان تجاری و یا متن به این تصاویر تأثیرگذارتر نیست؟

بله! با استفاده از واترمارک در وردپرس شما می‌توانید نشان شرکت خود را با شیوه‌های مختلف به تصاویر محصولات اضافه کنید. همچنین امکان افزودن چندین تصویر و یا متون مختلف به تصاویر محصولات شما نیز وجود دارد.

البته همواره نیاز نیست که واترمارک افزوده شده توسط شما (مثل نشان تجاری) قابل مشاهده باشند. می‌توانید بر اساس نوع نیازمندی خود، از واترمارک‌‌های غیر قابل مشاهده هم در تصاویر استفاده کنید.

در صورتی که برای طراحی سایت خود از وردپرس استفاده می‌کنید لازم است با افزونه های آن هم آشنا شوید. در این مقاله بیش از ۷ افزونه وردپرس برای افزودن واترمارک به تصاویر را به شما معرفی خواهیم کرد. برخی از این افزونه‌ها رایگان و برخی دیگر نیز تجاری (پولی) هستند. البته افزونه‌های تجاری بسیار مقرون به صرفه هستند. در نتیجه نیازی نیست که نگران صرف هزینه‌ای زیاد برای این کار باشید.

تنها کاری که شما باید انجام دهید امتحان هر یک از این افزونه‌ها و انتخاب بهترین گزینه برای رفع نیازهای شما است!

۱. افزونه واترمارک تصاویر محصولات ووکامرس:

افزونه WooCommerce Products Image Watermark را BeRocket، یکی از گروه‌های پیشرو در تولید افزونه‌های واترمارک در وردپرس ساخته است. این افزونه به کاربر اجازه می‌دهد که تصویر و یا متن واترمارک را به محصولات خود بیفزاید. واترمارک می‌تواند نشان حق نشر و یا نشان شرکت باشد.

ویژگی‌ها:

 • شما می‌توانید برای ایجاد تمایز با رقبا، تصویر واترمارک خود را به هر قسمتی از تصویر محصول اضافه کنید.
 • همچنین به منظور ایجاد واترمارکی منحصر بفرد، می‌توانید میزان شفافیت، رنگ و اندازه متون را تنظیم کنید.
 • برای مثال، اگر شما فروشگاه فروش شلوار جین و تی‌شرت دارید، می‌توانید عناصر واترمارک متفاوتی را را به تصاویر هر یک از محصولات اضافه کنید.

۲. افزونه وردپرس: واترمارک ووکامرس

افزونه WooCommerce Watermark که توسط گروه NS Theme طراحی شده است نیز یکی دیگر از افزونه‌های خوب واترمارک در وردپرس است. این افزونه به شما امکان افزودن عناصر واترمارک به تصاویر محصولات را می‌دهد، فرقی ندارد که تصاویر شما تازه هستند یا قدیمی. همچنین شما می‌توانید در هر زمانی قابلیت افزودن واترمارک را فعال و یا غیرفعال کنید.

 ویژگی‌ها:

 • شما می‌توانید چند واترمارک را به هر تصویر اضافه کنید.
 • این پلاگین به شما اجازه می‌دهد که با افزودن پس زمینه به واترمارک، آن را از تصویر متمایز کنید.
 • تنها با یک کلیک می‌تواند واترمارک‌هایی با چندین لایه از پس‌زمینه را به تصاویر اضافه کنید.

۳. افزونه وردپرس: گالری جهانی

Global Gallery افزونه‌ای وردپرسی برای ساخت گالری‌هایی قابل دسته‌بندی و واکنش‌گرا در سایت شما است. ورای این موضوع، این افزونه با استفاده از سامانه افزودن واترمارک به تمامی تصاویر گالری شما، از آن‌ها حفاظت خواهد کرد. پس از افزودن واترمارک، تصاویر اصلی به طور کامل مخفی می‌شوند.

این افزونه نسخه‌ای کپی از تمامی تصاویر اصلی ساخته و به آن‌ها واترمارک را اضافه می‌کند. به این ترتیب، تصاویر اصلی همواره از دسترس سایر افراد به دور خواهند ماند.

ویژگی‌ها:

 • به راحتی می‌توانید میزان شفافیت متن واترمارک را تنظیم کنید.
 • گالری ایجاد شده بر مبنای اندازه تصویر، شکل ستونی، مدل کاشی‌وار و زنجیره تصاویر قابل نمایش است.
 • نمایش تصاویر به صورت LC lightbox نیز یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر بفرد این افزونه است. با استفاده از این ویژگی‌، کاربران قادر هستند که نظرات و پیشنهادات خود را درباره تصاویر منتشر شده بیان کنند.

۴. افزونه واترمارک سریع برای وردپرس:

با استفاده از افزونه Fast Watermark می‌توانید بی‌نهایت واترمارک به هر تصویر موجود در سایت اضافه کنید، تفاوتی ندارد که واترمارک متنی باشد یا تصویری. پس از تکمیل واترمارک، می‌توانید پیش نمایش آن روی تصاویر را نیز مشاهده کنید.

ویژگی‌ها:

 • این افزونه وردپرس دارای سامانه کش است و برای بارگذاری سریع تصاویر در سرورهای با ترافیک بالا بهینه‌سازی شده است.
 • علاوه بر آن، شما می‌توانید میزان رنگ و شفافیت سایه‌ واترمارک‌ها را نیز تنظیم کنید.
 • شما می‌توایند برای کاربران مختلف، واترمارک‌هایی با طراحی متفاوت ایجاد کنید.

۵. افزونه وردپرس واترمارک Pro Bulk:

با کمک این افزونه می‌توانید بدون ایجاد تغییرات در تصاویر اصلی، به همه تصاویر خود واترمارک اضافه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید یک کلیک است. به طور کلی این افزونه را می‌توان روی هر سایت وردپرسی و با هر موضوعی نصب کرد.

ویژگی‌ها:

 • بدون هیچ مشکلی می‌توانید واترمارک‌های قابل شخصی‌سازی را به هر نوع تصویر محصولی اضافه کنید.
 • شما می‌توانید محل قرارگیری واترمارک روی تصویر و نیز تنظیمات رنگ متن را اعمال کنید.
 • در هنگام بارگذاری تصویر واترمارک نیز می‌توانید کیفیت آن را تنظیم کنید تا میزان شفافیت تصویر بیشتر شود.

۶. افزونه Easy Digital Downloads:

این افزونه امکان اضافه کردن واترمارک به همه تصاویر سایت را فراهم می‌کند. این واترمارک‌ها می‌توانند نشان تجاری شرکت، نشان حق نشر و یا هر متنی با فرمت PNG و پس زمینه شفاف باشند.

ویژگی‌ها:

 • می‌توانید واترمارک‌ها را برای تمام تصاویری که در حال حاضر در سایت موجود هستند استفاده کنید. در نتیجه نگران تصاویر قدیمی نباشید.
 • همچنین نیازی نیست نگران افزودن واترمارک به تصاویر با اندازه متفاوت باشید. این افزونه به صورت خودکار اندازه واترمارک را بر اساس اندازه تصویر تنظیم می‌کند.
 • این افزونه دارای صفحه مدیریت کاربر پسند و ساده‌ای است که رابط کاربری شفافی دارد و برای استفاده از آن نیاز به آموزش خاصی نیست.

۷. واترمارک تصویر: بهترین افزونه رایگان واترمارک در وردپرس

Image Watermark افزونه‌ای برای وردپرس است که امکان افزودن تصاویر واترمارک به کتابخانه چندرسانه‌ای وردپرس را فراهم می‌کند. این افزونه می‌تواند به تمامی تصاویر موجود در سایت نیز واترمارک اضافه کند.

ویژگی‌ها:

 • این افزونه سه روش را برای تعیین اندازه واترمارک به کار می‌گیرد: مقایسی، تنظیم شده و اصلی.
 • همچنین می‌توانید برای دستیابی به تصاویر واترمارک‌دار منحصر بفرد، فرمت کار را روی پیشرو و یا ابتدایی تنظیم کنید.
 • مقیاس را نیز می‌توانید بر حسب درصد یا پیکسل انتخاب کنید.

۸. افزونه وردپرس: واترمارک

همانطور که از نام این افزونه نیز مشخص است، واترمارک افزونه‌ای وردپرسی با امکانات و تنظیمات بسیار است. با استفاده از فایل PHP و htaccess واترمارک به تصاویر اضافه می‌شود، به این ترتیب تصاویر اصلی تغییری نمی‌کنند و شما هر زمان که بخواهید می‌توانید آن‌ها را دریافت کنید.

ویژگی‌ها:

 • این افزونه وردپرس تصاویر اصلی را پس از افزودن واترمارک تغییر نمی‌دهد.
 • زمانی که این افزونه را غیرفعال کنید، تمامی واترمارک‌های افزوده شده را هم حذف خواهید کرد. در نتیجه نگران اصلاح مجدد تصاویر نباشید.
 • این افزونه به سه زبان انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی در دسترس است.

نتیجه‌گیری:

در این مقاله بیش از ۷ افزونه برای اضافه کردن تصویر یا متن به هر نوع تصویری از محصولات را معرفی کردیم. برخی از این افزونه‌ها رایگان و برخی از آن‌ها نیز تجاری هستند.

با استفاده از این افزونه‌ها هم می‌توانید یکی یکی به تصاویر خود واترمارک اضافه کنید و هم می‌توانید به یکباره واترمارک را به همه تصاویر سایت بیفزایید. به علاوه، این افزونه‌ها تغییری در تصاویر اصلی ایجاد نمی‌کنند. بنابراین نگران از دست دادن آن‌ها نباشید.

تنها خواسته ما از شما، امتحان کردن این افزونه‌ها با ذهنی آزاد و انتخاب بهترین گزینه است!

برای هر نوع توصیه و پیشنهاد هم می‌توانید در بخش نظرات با ما در ارتباط باشید. ما به سرعت پاسخگوی شما خواهیم بود.

۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)
۲ ۲ votes
امتیازدهی به مقاله
4.7/5 - (4 امتیاز)
تاریخ انتشار: 7 آذر, 1398
آخرین ویرایش: ۹ آذر, ۱۳۹۸
منبع: formget
   اشتراک گذاری
  نظرات کاربران (2)
  اشتراک
  اطلاع از
  guest
  2 نظرات
  قدیمی‌ترین
  تازه‌ترین محبوب‌ترین
  Inline Feedbacks
  View all comments
  محمد
  محمد
  4 سال گذشته

  سلام وقت بخیر ، عذر میخوام من از افرونه ی رایگان ایمیج واتر مارک استفاده میکنم. وقتی یک محصول در گوگل سرچ میکنم و در قسمت تصاویر در نتایج جستوجو یکی از تصاویر مربوط به سایت من رو نشون میده روی اون تصویر واتر مارک نیست! ولی تو سایتم با واتر مارک نشون میده

  یاسر حمزه‌لوی
  مدیر
  4 سال گذشته
  Reply to  محمد

  سلام. وردپرس از هر تصویر، چند نسخه مختلف با اندازه های متفاوت تولید می کنه. به احتمال زیاد افزونه واترمارک شما طوری تنظیم شده که روی بعضی از نسخه های تصویر آپلود شده، واترمارک رو ثبت نمی کنه (مثلا تصاویر بندانگشتی) و همین تصاویر هم در گوگل ایندکس شدن.

  2
  0
  Would love your thoughts, please comment.x