درباره دیاکوبین

آژانس دیجیتال مارکتینگ دیاکوبین، مجموعه‌ای قدیمی است که با نامی تازه فعالیت رسمی خود را در زمینه ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ در مرداد ماه سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است. ارائه خدمات تخصصی در حوزه‌های مشاوره دیجیتال مارکتینگ، طراحی وب‌سایت، تولید و بازاریابی محتوا، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و سئو یا بهینه‌سازی وب‌سایت، نقطه آغاز فعالیت‌های مجموعه دیاکوبین است.

شفافیت در ارائه خدمات، ارائه تضمین‌های لازم، حداکثر همکاری ممکن با کارفرما و ارائه بهترین راه‌کارها با توجه به جدیدترین روندهای دیجیتال مارکتینگ در جهان، هدف ما در ارائه خدمات مطلوب به مشتریان است. فرهنگ دیاکوبین ایجاب می‌کند تا خدمات خود را بر مبنای آموزش ارائه دهد؛ از این رو ارائه مقالات آموزشی در قالب آکادمی دیاکوبین، امکان مناسبی برای رشد و توسعه دانش علاقمندان به مباحث علمی دنیای دیجیتال مارکتینگ است.

دیاکوبین می‌کوشد تا فراتر از یک همکاری سازمانی، در قالب یک تیم منسجم به فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ برند شما بپردازد. افزایش اعتبار برند شما، اعتبار ماست؛ و اعضای دیاکوبین در یک فضای صمیمی و دوستانه، می‌کوشند بخش مهمی از دپارتمان دیجیتال مارکتینگ شما باشند. عشق احساسی است که می‌تواند در سخت‌ترین لحظات انگیزه حرکت رو به جلو باشد. اولین شرط برای عضویت در مجموعه دیاکوبین، عشق و علاقه به حوزه دیجیتال مارکتینگ است. ما در سخت‌ترین لحظات از فعالیت خسته و ناامید نمی‌شویم؛ و تا رسیدن به هدف دست از تلاش برنمی‌داریم. تخصص عامل مهم دیگری است که کنترل امور را در دیاکوبین در اختیار دارد. تخصص همکاران ما در روزهای بحرانی و با گرفتن بهترین تصمیم‌ها خودنمایی می‌کند. در نهایت نیز تعهد به ارائه بهترین‌ها، با هدف کسب بیشترین رضایت از مشتریان، ویژگی دیگر تیم دیاکوبین در ارائه خدمات است.

اعضای دیاکوبین

چشم انداز دیاکوبین

چشم‌انداز نهایی دیاکوبین، حضور همه‌جانبه در حوزه‌های خدماتی دیجیتال مارکتینگ است. ارائه پکیج کاملی از خدمات این حوزه در هماهنگی کامل با یک‌دیگر، امکانی است که تصور می‌کنیم حضور آن می‌تواند وضعیت یک کسب‌وکار آنلاین را متحول کند. همچنین دیاکوبین می‌خواهد مرجعی قابل اعتماد در زمینه آموزش مباحث دیجیتال مارکتینگ به‌صورت علمی و اصولی باشد. یادگیری اصل اساسی در دیاکوبین است. خط مشی ما در دیاکوبین یادگیری، تحقیق و پژوهش مداوم در زمینه دیجیتال مارکتینگ برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان است. همچنین ما آرزو داریم که در آینده‌ای نزدیک بتوانیم در زمینه گسترش فرهنگ دیجیتال در فضای وب فارسی، نیرویی تاثیرگذار باشیم.

با تماشای ویدئوی زیر می‌توانید در 30 ثانیه با دیاکوبین آشنا شوید. تمام تلاش ما بر این است که برای مشتریان خود، تجربه‌ای خوشایند را از همکاری با دیاکوبین رقم بزنیم.