مکعب شاپ

mokaabshop.com

مکعب شاپ یک فروشگاه آنلاین در حوزه فروش تجهیزات و وسایل دکوراسیون داخلی است. این فروشگاه در واقع بخشی از مجموعه گروه مکعب است. گروهی که اولین همکاری مجموعه دیاکوبین با آنها به ارائه خدمات سئو برای وب‌سایت اصلی شرکت یعنی “مکعب گروپ” مرتبط بود. طراحی وب‌سایت مکعب شاپ به درخواست و ایده پردازی آقای ریاضی، مدیر مجموعه گروه مکعب سفارش داده شد.

1

آنالیز و نیازسنجی

برای طراحی بو‌سایت مکعب شاپ در مرحله اول نیازهای مشتری و ایده ذهنی او به دقت بررسی شد. سپس بر اساس ایده طمرح شده، نمونه کارهای خارجی و داخلی جذاب و ممتاز و همچنین نمونه‌های مورد علاقه مشتری، مورد بررسی قرار گرفت. در نهایت حاصل این بررسی تبدیل به پیشنهاد اولیه مجموعه دیاکوبین به شرکت مکعب گروپ شد.

بررسی ایده‌های کارفرما

بررسی نمونه‌های خارجی

بررسی وب‌سایت رقبا

2

طراحی گرافیکی

در این مرحله طرح گرافیکی وب‌سایت قدم به قدم و با دریافت تایید مرحله به مرحله از کارفرما پیش رفت. تلاش تیم طراح رابط کاربری دیاکوبین در این پروژه بر آن بوده است که در عین حفظ ایده‌ها و سلایق کارفرما، طرح نهایی از نظر استانداردهای طراحی رابط کاربر و تجربه کاربری، در وضعیت مناسبی قرار داده باشد.

3

برنامه نویسی

وب‌سایت مکعب شاپ با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و به کمک افزونه فروشگاه ساز ووکامرس ساخته شده است. استفاده از این ابزارها به ما اجازه داده است که وب‌سایتی با امکانات مناسب را، در زمانی کوتاه و با قیمتی مناسب، طراحی کرده و در اختیار مشتری قرار دهیم.

وردپرس

ووکامرس

4/5 - (2 امتیاز)
    اشتراک گذاری