طراحی وب سایت

طراحی یک وب‌سایت خوب و کاربردی، اولین قدم در راه موفقیت در فضای دیجیتال است. اگر می‌خواهید برای کسب‌وکار خود در فضای اینترنت کاری کنید؛ قطعا اولین و مهم‌ترین کار داشتن یک وب‌سایت متناسب با نیازهای شماست. ما در دپارتمان طراحی سایت دیاکوبین با بهره گرفتن از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا، سایت‌هایی زیبا، کاربردی، سریع، امن و دسترس‌پذیر را طراحی می‌کنیم. در این صفحه می‌توانید نمونه کارهای دیاکوبین در زمینه طراحی سایت را مشاهده کرده و با جزئیات هریک از نمونه‌ها آشنا شوید.

کیش بوک

کیش بوک

کیش بوک یک مجله آنلاین در زمینه ارائه خدمات جامع گردشگری در جزیره کیش است. استراتژی تولید محتوا در وب‌سایت کیش بوک، بر پایه معرفی تمامی نقاط گردشگری، جاذبه‌های طبیعی، مراکز گوناگون و... متمرکز شده است. برنامه‌ریزی پروژه کیش بوک طی یک فرآید یک ماه انجام شد. پس از پایان برنامه‌ریزی، همزمان با طی مراحل طراحی وب‌سایت، تولید محتوای آن نیز آغاز شد. استفاده از استراتژی Cluster Content و تمرکز روی Pillar Page ها، شکل دهنده ساختار کلی استراتژی محتوایی وب‌سایت کیش بوک بوده است. در زمینه سئو نیز هدف...

مکعب شاپ

مکعب شاپ

مکعب شاپ یک فروشگاه آنلاین در حوزه فروش تجهیزات و وسایل دکوراسیون داخلی است. این فروشگاه در واقع بخشی از مجموعه گروه مکعب است. گروهی که اولین همکاری مجموعه دیاکوبین با آنها به ارائه خدمات سئو برای وب‌سایت اصلی شرکت یعنی "مکعب گروپ" مرتبط بود. طراحی وب‌سایت مکعب شاپ به درخواست و ایده پردازی آقای ریاضی، مدیر مجموعه گروه مکعب سفارش داده شد.