شماره تماس

021-22323171-4

خدمات سئو

برای درخواست وقت مشاوره با ما تماس بگیرید

  خدمات سئو در دیاکوبین

  خدمات سئو یا بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو، کمک می‌کند تا شما هدفمندترین مخاطب ممکن را برای محصولات و خدمات کسب‌وکارتان به دست آورید. روزانه میلیاردها جستجو در موتور جستجوی گوگل انجام می‌شود؛ و در زمینه هر محصول و خدمتی، بسیاری از افراد برای یافتن ارائه‌دهنده آن از گوگل کمک می‌گیرند. ما در دپارتمان سئوی دیاکوبین به شما کمک می‌کنیم تا با کلمات کلیدی مدنظر خود جایگاه مناسبی در نتایج جستجوی گوگل پیدا کنید.

  هزینه خدمات سئو بنابر میزان پیچیدگی کلمه و میزان رقابت روی آن تعیین می‌شود. این هزینه اگرچه گاهی بالا به‌نظر می‌رسد و یک فرآیند سئوی طبیعی حداقل نیازمند چند ماه فعالیت مداوم برای کسب نتیجه مناسب است؛ اما باید به آن به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت نگاه کنید. یک سرمایه‌گذاری که در صورت ادامه یافتن، نتایجش شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

   

  یک پروژه سئو در دیاکوبین چگونه انجام می‌شود؟

  1
  بررسی سایت و کلمات شما
  اولین قدم برای آغاز یک پروژه سئو، بررسی و تحلیل وب‌سایت مدنظر (در صورت وجود) از زوایای مختلف است. همچنین بررسی کلمات کلیدی مدنظر مشتری نیز در این مرحله انجام می‌شود. برآیند این دو فرآیند، نتیجه‌گیری درباره میزان سختی هدف تعیین شده، و تخمین هزینه‌ها و زمان مورد نیاز برای دست‌یابی به آن است.
  2
  ارائه پروپوزال
  حاصل بررسی‌های مرحله اول در قالب یک پروپوزال به مشتری ارائه می‌شود. در این پرپوزال پیشنهاد دپارتمان سئوی دیاکوبین با با جزئیات کامل شامل کلمات کلیدی مدنظر، تعرفه ماهانه هر کلمه، مدت زمان کسب نتیجه و... اعلام خواهد شد.
  3
  سئوی داخلی
  در صورت پذیرش پروپوزال و عقد قرارداد همکاری، خدمات سئو دیاکوبین با بررسی سئوی داخلی وب‌سایت مشتری و انجام تنظیمات مرتبط با آن آغاز می‌شود. در این مرحله هر تغییری که در زمینه سئوی داخلی وب‌سایت مورد نیاز است روی وب‌سایت مدنظر اعمال می‌شود. همچنین در این مرحله فعالیت تولید محتوای بخش‌های مختلف وب‌سایت نیز آغاز می‌شود.
  4
  سئوی خارجی
  پس انجام بهینه‌سازی‌های داخلی وب‌سایت، فعالیت سئوی خارجی آن آغاز می‌شود. منظور از سئوی خارجی هرگونه فعالیتی خارج از وب‌سایت اصلی است. از جمله این فعالیت‌ها ساخت بک‌لینک در انواع وب‌سایت‌ها و دریافت سیگنال از شبکه‌های اجتماعی است.
  5
  گزارش فعالیت
  انجام این فعالیت‌ها به صورت منظم و استفاده از راه‌کارهای تخصصی دیگر، موجب می‌شود وب‌‌سایت مشتری روز به روز به هدف مدنظر که همان ارتقا رتبه کلمه‌های کلیدی است نزدیک‌تر شود. در این زمینه گزارش ماهانه نیز ابزاری کنترلی برای اطلاع از جزئیات فعالیت‌های انجام شده و رشد سایت در کلمات کلیدی مدنظر است.

  چرا باید سئوی وب‌سایت خود را به دیاکوبین بسپارید؟

  سئو یا بهینه‌سازی وب‌سایت از جمله خدمات مهم دیاکوبین به کسب‌وکارهای آنلاین است. خدمات سئو در دیاکوبین بر اساس اصول سئوی ارگانیک انجام می‌شود. به این معنا که ما برای رشد بازدید و کسب رتبه وب‌سایت شما، هیچ عملی خلاف قوانین گوگل انجام نمی‌دهیم. به همین علت نیز امکان آسیب دیدن وب‌سایت شما وجود نداشته و رتبه‌های به دست آمده نیز دارای عمری طولانی‌تر و ثبات بیشتر هستند. البته این روش نیازمند صرف زمان و انرژی بیشتر و در نتیجه صبوری بیشتر کارفرما است. روال انجام کار در دپارتمان سئوی دیاکوبین به این شکل است که پس از بررسی وب‌سایت و خواسته‌های شما، پیشنهادی شامل روش انجام کار، زمان انجام و هزینه‌های آن برای شما ارسال می‌شود؛ و در صورت توافق طرفین کار بهینه‌سازی وب‌سایت شما آغاز می‌شود.

  دیاکوبین

  نمونه پرپوزال و گزارش ماهانه خدمات سئو

  اگر می‌خواهید بدانید در پروپوزال خدمات سئو دیاکوبین و گزارش‌های ماهانه ما به چه نکات و مواردی اشاره شده است؛ در این بخش یک پروپوزال و گزارش ماهانه نمونه را برای مطالعه شما قرار داده‌ایم. به مطالعه این نمونه‌ها پاسخ بسیاری از سوالات خود را دریافت خواهید کرد.

  دانلود
  دیاکوبین