شماره تماس

021-22323171-4

تولید محتوا

برای درخواست وقت مشاوره با ما تماس بگیرید

  چرا به تولید محتوا نیاز داریم؟

  تولید محتوا ماده اصلی شکل‌دهنده صفحات وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی ماست. محتوا در قالب‌های گوناگون ابزاری برای برقراری ارتباط است. بدون محتوا امکان برقراری ارتباط با مخاطب ممکن نخواهد بود و وسیله‌ای برای انتقال پیام نخواهیم داشت. در دیجیتال مارکتینگ نیز محتوا به همین دلیل مهم و ضروری است. وجود محتوا به شما اجازه می‌دهد پیام خود را به مخاطب و مشتری برسانید؛ و کسب‌وکار خود را به مسیری که می‌خواهید هدایت کنید.

  ما در دیاکوبین خدمات تولید محتوا را در قالب انواع محتوای متنی، انواع محتوای ویدئویی، اینفوگرافیک و سایر اشکال محتوا ارائه می‌دهیم. پیش از همه این موارد نیز برنامه بازاریابی محتوای شما را تدوین می‌کنیم. تولید محتوا به معنای چینش چند کلمه و جمله در امتداد یک‌دیگر نیست. تولید محتوا باید بر اساس اهداف مشخص، استراتژی از پیش تعیین شده و پرسونای مخاطب انجام شود. مخاطب با محتوای تولید شده شما ارتباط برقرار می‌کند و درباره شما، کسب‌وکارتان و محصولات و خدمات ارائه شده تصمیم می‌گیرد.

  مراحل خدمات تولید محتوا در دیاکوبین

  1
  آشنایی با کسب‌وکار شما
  وقتی قرار است محتوای کسب‌وکار شما را ما تولید کنیم؛ در درجه اول باید با فعالیت‌ها و حیطه موضوعی کسب‌وکارتان آشنا شویم. این مرحله به ما کمک می‌کند تا محتوای مرتبط‌تر، بهتر و موثرتری برای شما تولید کنیم.
  2
  تعیین استراتژی محتوا
  استراتژی محتوای شما در قالب یک مستند ارائه خواهد شد. در این مستند با جزئیات کامل به تعیین حیطه موضوعی، زبان ارائه، ارتباط مفاهیم با یک‌دیگر، هدف از تولید محتوا، حجم تولید محتوا، فرمت‌های تولید محتوا، روش‌های انتشار، روش‌های ترویج و سنجه‌های رسیدن به اهداف پرداخته می‌شود.
  3
  تعیین برنامه عملیاتی
  پس از تعیین استراتژی، برنامه عملیاتی تولید محتوای شما را تعیین می‌کنیم. در این بخش به‌طور دقیق به جزئیات روش تولید محتوا پرداخته می‌شود. اینکه چه مواردی باید در مسیر تولید محتوا رعایت شود؛ چگونه منتشر شود؛ در چه زمانی منتشر شود؛ چه تعدادی منتشر شود؛ و... همگی در بخش عملیاتی برنامه‌ریزی تولید محتوا مشخص خواهد شد.
  4
  تدوین تقویم محتوا
  تقویم محتوا در قالب یک جدول، به‌طور دقیق زمان‌بندی تولید و انتشار عناوین انتخاب شده را مشخص خواهد کرد. در این جدول ممکن است بنابر نیاز پروژه اطلاعات دیگری از جمله منابع مورد استفاده، نویسنده، منتشر کننده، انتشار در شبکه‌های اجتماعی و... نیز مشخص شود.
  پروسه تولید محتوا
  در نهایت فرآیند اجرایی تولید محتوای مدنظر بر اساس برنامه‌های تهیه شده آغاز می‌شود. رعایت اصول نگارشی، رعایت سئوی محتوا، استفاده از زبان ساده و جذاب، دقت در درستی اطلاعات ارائه شده و در نهایت تلاش مداوم برای درگیر کردن مخاطب با محتوا، از جمله مواردی است که در پروسه تولید محتوای متنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  ویژگی‌های محتوای تولید شده در دیاکوبین

  خدمات تولید محتوا در دیاکوبین بر اساس اصول بازاریابی محتوا انجام می‌شود. به این معنا که محتوای مدنظر، علاوه بر استانداردهای معمول یک محتوای خوب، بر اساس پرسونای مخاطب شما تولید می‌شود. استفاده از استراتژی‌های تولید محتوا و بهره بردن از تقویم محتوایی، از دیگر اصولی است که در دپارتمان تولید محتوای دیاکوبین مورد توجه قرار می‌گیرد. در کنار این اصول، رعایت قواعد نگارش صحیح زبان فارسی، رعایت اصول سئوی محتوا و بهره بردن از زبانی روان، ساده و جذاب، از دیگر نکاتی است که هنگام تولید محتوای شما در دیاکوبین مورد توجه است. دپارتمان تولید محتوای دیاکوبین متشکل از افرادی با تجربه و دارای تحصیلات مرتبط در زمینه تولید و بازاریابی محتوا است؛ و همین نکته موجب افزایش کیفیت خدمات ما شده است.

  دیاکوبین

  هزینه خدمات تولید محتوا

  دیاکوبین

  تولید محتوای متنی به زبان فارسی

  از هر کلمه 100 تومان

  • تولید محتوای متنی فارسی در قالب مقاله، خبر، پرسش و پاسخ، بررسی محصول، کتاب الکترونیک و... انجام می‌شود. قیمت‌گذاری در خدمات تولید محتوا ثابت نیست. هر موضوعی بنابر میزان پیچیدگی و کیفیت نهایی کار، قیمت‌گذاری می‌شود. بنابراین برای ارائه تعرفه دقیق‌تر، نیازمند آشنایی با حوزه محتوایی شما هستیم.
  دیاکوبین

  تولید محتوای متنی به زبان انگلیسی

  از هر کلمه 300 تومان

  • در این زمینه محتوای مدنظر شما در ابتدا به زبان فارسی تولید شده و سپس به زبان انگلیسی ترجمه می‌شود. در نهایت نیز با بررسی محتوا از نظر نگارشی و رعایت اصول سئوی محتوایی، کار تولید محتوا کامل می‌گردد. ما به تجربه دریافته‌ایم که این روش مطمئن‌ترین و بهترین فرآیند برای تولید محتوای انگلیسی است.
  دیاکوبین

  تدوین استراتژی و برنامه عملیاتی محتوا

  از 7 میلیون تومان

  • در این خدمت استراتژی و برنامه عملیاتی بازاریابی محتوا برای کسب‌وکار شما تدوین شده و در قالب یک مستند کاملا قابل اجرا به شما ارائه می‌شود. این مستند قابل اجرا توسط هر تیم یا گروهی خواهد بود؛ اما دپارتمان تولید محتوای دیاکوبین نیز می‌تواند با دقت و ظرافت کامل، مراحل اجرایی آن را انجام دهد.

  نمونه کار تولید محتوا

  در این فایل می‌توانید نمونه کارهای استراتژی محتوا، برامه عملیاتی، تقویم محتوا و محتوای تولید شده در موضوعات گوناگون را مشاهده کنید. این فایل می‌تواند نمونه خوبی برای سنجش کیفیت کار دپارتمان تولید محتوای دیاکوبین باشد. با کلیک روی دکمه دانلود، این فایل را در قالب PDF دریافت کنید.

  دانلود
  دیاکوبین