شماره تماس

021-22323171-4

خدمات شبکه های اجتماعی

برای درخواست وقت مشاوره با ما تماس بگیرید

  چرا باید در شبکه های اجتماعی حضوری فعال داشته باشیم؟

  خدمات شبکه های اجتماعی ارائه شده توسط دیاکوبین حضور پرقدرت و موثر برند شما را در شبکه های اجتماعی گوناگون تضمین می‌کند. این روزها ترکیب گوشی‌های هوشمند و اپلیکیشن‌های شبکه های اجتماعی گوناگون، باعث شده است که بخش زیادی از زمان استفاده از اینترنت کاربران در این شبکه ها سپری شود. همین ویژگی ها باعث شده است که این شبکه‌ها یکی از بهترین بسترها برای رشد اهداف بازاریابی شما باشد.

  شبکه های اجتماعی در ایران نیز مورد استفاده گسترده مردم قرار دارند. به عنوان مثال اینستاگرام به عنوان پر مخاطب‌ترین و محبوب‌ترین شبکه در میان ایرانیان است؛ و تقریبا می‌توان گفت غالب افرادی که گوشی هوشمند دارند؛ در این شبکه عضو هستند. در زمینه‌های تخصصی نیز شبکه اجتماعی لینکدین، فضایی موثر برای تعامل با افراد موثر در هر حوزه‌ای است. به جز این موارد، نمونه‌های خاص دیگری نیز وجود دارد؛ که بنابر فراخور و نیاز هر کسب‌وکار، فعالیت در آنها می‌تواند موثر باشد.

  همه این موارد باعث می‌شود که حضور و بازاریابی در شبکه های اجتماعی از نظر میزان بازدهی به‌صرفه و جذاب باشد. ما در دیاکوبین در زمین خدمات شبکه های اجتماعی فعالیت می‌کنیم و می‌توانیم مسئولیت این فعالیت را برای شما به‌طور کامل برعهده بگیریم.

  مراحل ارائه خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی در دیاکوبین

  1
  بررسی کسب‌وکار شما
  در اولین مرحله ما کسب‌وکار شما را به دقت بررسی می‌کنیم. بررسی کسب‌وکار شما کمک می‌کند تا شناخت دقیق‌تری از نیازهای آن داشته باشیم؛ و ایده‌های دقیق‌تری برای مدیریت شبکه های اجتماعی آن ارائه دهیم. در این مرحله اگر صفحات اجتماعی شما قبل ساخته شده باشد، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
  2
  ارائه پرپوزال پیشنهادی
  در مرحله بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده در مرحله اول، پیشنهاد همکاری ما در زمینه خدمات شبکه‌های اجتماعی ارائه می‌شود. در یان پروپوزال، موارد اساسی از جمله شبکه های اجتماعی پیشنهاد، حجم کار انجام شده، تعرفه ارائه خدمات و در نهایت پیشبینی نتایج حاصل از آن ارائه می‌گردد.
  3
  بررسی رقبا و نمونه‌های مشابه
  در صورت پذیرش پرپوزال پیشنهادی و آغاز همکاری، دپارتمان شبکه‌های اجتماعی دیاکوبین، بررسی رقبا و نمونه کارهای مشابه کسب‌وکار شما را آغاز می‌کند. این مرحله به این دلیل مهم است که کمک می‌کند تا شناخت دقیق‌تری از وضعیت بازار و نوع فعالیت مدنظر ارائه شود.
  4
  تعیین استراتژی و تقویم فعالیت
  در این مرحله استراتژی فعالیت شما در شبکه های اجتماعی مشخص می‌شود. در این استراتژی شبکه هیا اجتماعی مناسب، میزان دقیق تولید محتوا، سبک تولید محتوا، فرمت‌های مورد استفاده رد تولید محتوا، روش‌های تبلیغات و پرموت صفحات و پروفایل شما در شبکه های اجتماعی و تعیین می‌شود. در نهایت نیز این استراتژی در قالب یک تقویم عملیاتی، راهنمای آغاز خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی توسط دیاکوبین خواهد بود.
  5
  آغاز پروژه
  در نهایت فعالیت‌های پروژه شما با توجه به برنامه تدوین شده آغاز می‌شود. بررسی منظم روند پیشرفت پروژه و ارائه گزارش‌های ماهانه از وضعیت پروژه از جمله فعالیت‌های دیگر دپارتمان خدمات شبکه های اجتماعی دیاکوبین است.

  خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی را با دیاکوبین تجربه کنید

  شبکه‌های اجتماعی بهترین نقطه برای شروع بازاریابی آنلاین هر کسب‌وکاری است. استفاده از شبکه‌های اجتماعی در ایران همیشه محبوب بوده است؛ و با تقریب خوبی می‌توان گفت همه ایرانیان دارای گوشی هوشمند، حداقل در یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب عضو هستند. دپارتمان خدمات شبکه‌های اجتماعی دیاکوبین، برنامه‌های ویژه‌ای برای توسعه کسب‌وکار شما در شبکه‌های اجتماعی تدارک دیده است. مدیریت صفحات شما در شبکه‌های اجتماعی گوناگون، از جمله اینستاگرام و لینکدین، و همچنین طراحی و برنامه‌ریزی کمپین‌های شبکه‌های اجتماعی با بهره بردن از روش‌هایی مانند اینفلوئنسر مارکتینگ، از جمله خدماتی است که در این دپارتمان در اختیار شما قرار داده می‌شود.

  دیاکوبین

  خدمات دیاکوبین

  دیاکوبین

  طراحی کمپین‌های شبکه اجتماعی

  از 5 میلیون تومان

  • کمپین‌های شبکه های اجتماعی به کمک ابزارهای گوناگون بازاریابی در شبکه های اجتماعی مانند اینفلوئنسر مارکتینگ طراحی شده و دست‌یابی به اهداف گوناگونی را در کوتاه مدت امکان‌پذیر می‌کنند.
  دیاکوبین

  مدیریت پروفایل اینستاگرام

  از ماهانه 2 میلیون تومان

  • اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در میان کاربران ایرانی است. به همین دلیل بسیاری از کسب‌وکارها تمایل دارند که در این شبکه اجتماعی حضور فعالی داشته باشند. ما این وظیفه را از جانب شما برعهده می‌گیریم.
  دیاکوبین

  مدیریت پروفایل لینکدین

  از ماهانه 2 میلیون تومان

  • لینکدین محبوب‌ترین شبکه اجتماعی متخصصین در ایران است. اگر کسب‌وکار شما به‌گونه‌ای است که باید با فعالان حوزه کاری خود در ارتباط باشید؛ لینکدین بهترین انتخاب برای فعالیت‌های بازاریابی در شبکه های اجتماعی است.

  کاتالوگ خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی در دیاکوبین

  این کاتالوگ در قالب فایل PDF ارائه شده است؛ و شما می‌توانید آن را از طریق لینک زیر دانلود کنید. در این کاتالوگ می‌توانید با انواع خدمات دپارتمان شبکه‌های اجتماعی دیاکوبین آشنا شوید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از هرگونه تصمیم‌گیری، کاتالوگ خدمات ما را مطالعه کنید.

  دانلود
  دیاکوبین