شماره تماس

021-22323171-4

طراحی سایت

برای درخواست وقت مشاوره با ما تماس بگیرید

  ضرورت و اهمیت طراحی سایت

  اگر می‌خواهید اولین قدم برای ورود به دنیای دیجیتال را محکم بردارید؛ فرآیند طراحی وب‌سایت خود را به دیاکوبین بسپارید. خدمات طراحی وب‌سایت در دیاکوبین به تولید یک وب‌سایت ساده ختم نمی‌شود. ما آماده‌ایم تا جزئی‌ترین خواسته‌های شما را در طراحی یک ‌وب‌سایت کارا و زیبا برآورده کنیم. اگر می‌خواهید وب‌سایت شما طرحی متفاوت از رقبا داشته باشد؛ اگر می‌خواهید تجربه کاربری خوبی را برای مخاطبان خود فراهم کنید؛ و اگر به دنبال طرحی خاص با امکانات ویژه هستید؛ ما در دیاکوبین بهترین پینشهادها را به شما ارائه می‌کنیم. وب‌سایت‌های طراحی شده در دیاکوبین، دارای استانداردهای روز کدنویسی، سرعت بارگزاری بالا، دسترس‌پذیری و تجربه کاربری مناسب و رابط کاربری زیبا هستند.

  طراحی سایت از جمله اولین قدم‌های هر کسب‌وکاری برای حضور جدی در فضای آنلاین است. برای انجام هر کاری، داشتن بعضی موارد ضروری و بعضی موارد دیگر انتخابی است. برای یک کسب‌وکار آنلاین داشتن یک وب‌سایت شیک، کاربردی و همیشه در دسترس، مهم‌ترین عنصر است. یک وب‌سایت خوب می‌تواند کسب‌وکار شما را رشد دادهغ و یک وب‌سایت بد می‌تواند تلاش‌های دیگر شما را بینتیجه بگذارد.

  تقریبا همه فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ بر پایه وجود یک وب‌سایت شکل می‌گیرد. بنابراین اگر قصد راه‌اندازی یک کسب‌وکار آنلاین را دارید و یا اگر می‌خواهید کسب‌وکارتان حضوری فعال و قدرتمند در اینترنت داشته باشد؛ پیش از انجام هرکاری، باید به فکر طراحی سایت خود باشید.

  تفاوتی ندارد که یک وب‌سایت شخصی، شرکتی، فروشگاهی یا… می‌خواهید. ما در دیاکوبین اینجا هستیم تا وب‌سایت‌هایی مطابق با سلیقه مخاطبان شما طراحی کنیم. وب‌سایتی که کاربران به راحتی در دستگاه‌های گوناگون، از جمله رایانه رومیزی و موبایل، به راحتی از آن استفاده کرده و به موارد مورد نیاز خود دست یابند. وب‌سایتی با سرعت بارگزاری بالا، که اجازه می‌دهد کاربران شما با بیشترین سرعت ممکن به صفحات آن دسترسی داشته باشند. وب‌سایتی که کاربر تجربه خوبی هنگام استفاده از آن داشته باشد؛ و هنگام کار با آن دچار سردرگمی نشود.

  ما علاقه‌ای به کارهای تکراری و کپی نداریم. بنابراین از ما درخواست طراحی سایت بر اساس قالب‌های آماده و موارد مشابه نکنید. همچنین چرخ را از ابتدا اختراع نمی‌کنیم. در نتیجه در صورت پاسخگو بودن نیازهای مشتری، از سیستم‌های مدیریت محتوا برای طراحی سایت استفاده خواهیم کرد. این کار کمک می‌کند تا با هزینه‌های به مراتب کمتر، وب‌سایت‌هایی به مراتب بهتر داشته باشید.

  اگر شما هم به دنبال یک وب‌سایت ویژه هستید؛ در ادامه این صفحه مراحل انجام یک پروژه طراحی سایت را در دیاکوبین شرح داده‌ایم.

  مراحل انجام پروژه طراحی سایت در دیاکوبین

  1
  بررسی نیازهای شما
  در اولین قدم طی مذاکره تلفنی و حضوری نیازها و خواسته شما به‌طور دقیق بررسی می‌شود. در این مرحله در صورت ضرورت، از یک پرسشنامه ینز برای سنجش میزان حجم و پیچیدگی کار و درک دقیق‌تر خواسته شما استفاده می‌شود. مهم‌ترین موضوع در این مرحله درک نسبتا دقیق خواسته شماست.
  2
  اعلام هزینه
  در این مرحله بر اساس داده‌های مرحله اول و تصمیم‌گیری درباره روش انجام کار، هزینه طراحی سایت مشخص شده و به شما اعلام می‌شود. در این مرحله ممکن است چند هزینه متفاوت برای اجرای پروژه به روش‌های متفاوت ارائه گردد. طبعا در هر مورد به‌طور دقیق مزایا و معایب آن روش شرح داده شده تا شما بتوانید تصمیم مناسبی بگیرید.
  3
  آماده‌سازی طرح اولیه
  پس از اعلام هزینه، صورت گرفتن توافقات اولیه و پرداخت هزینه، پروژه طراحی سایت با آماده‌سازی طرح اولیه آغاز می‌شود. در این مرحله تصویری کلی (بدون جزئیات) از صفحه اصلی و صفحات داخلی وب‌سایت، شکل ارتباط آنها با یک‌دیگر و عناصر موجود در هر صفحه تهیه شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد. در صورت نیاز اصلاحات مدنظر شما روی طرح اولیه اعمال خواهد شد؛ و در نهایت طرح تایید شده، برای طراحی رابط کاربری اصلی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
  4
  طراحی دقیق صفحات
  وظیفه انجام این مرحله از طراحی سایت بر عهده طراح رابط کاربری است. در این مرحله طرح اولیه به کمک نرم‌افزارهای گرافیکی مختلف، به نسخه نهایی طرج دقیق صفحات وب‌سایت (همان رابط کاربری) تبدیل می‌شود. در این مرحله نیز طرح نهایی در قالب تصاویر در اختیار شما قرار گرفته تا اصلاحات احتمالی مدنظر روی آن انجام شده و طرح رابط کاربری نهایی شود.
  5
  کدنویسی سمت کاربر
  منظور از کدنویسی سمت کاربر، بخشی از فعالیت کدنویسی است که طرح گرافیکی را به صفحات وب تبدیل می‌کند. انجام این مرحله بر عهده توسعه‌دهنده سمت کاربر یا Front end developer است. در این مرحله تگ تک صفحات گرافیکی به صفحت کدنویسی شده قابل نمایش در مرورگر تبدیل خواهند شد.
  6
  کدنویسی سمت سرور
  صفحات وب طراحی شده در مرحله قبل، دارای عملکرد نیستند. به عنوان مثال نمی‌توان فعالیت مشخصی مثل ارسال پیام، ثبت نظر و... را در آن انجام داد. برنامه‌نویس سمت سرور یا همان Back end developer به این صفحات روح بخشیده و آنها را دارای عملکردهای گوناگون مورد نیاز می‌کند.
  7
  رفع خطاهای احتمالی
  با پایان یافتن مراحل قبلی، پروژه طراحی سایت آماده تحویل به شما خواهد بود. در این مرحله شما فرصت مشخصی خواهید داشت تا بخش ‌های مختلف سایت را بررسی کرده و در صورت وجود هرگونه اشکال لیست آنها را برای ما بفرستید. این کار تا رسیدن به نسخه نهایی پش خواهد رفت.
  8
  تحویل پروژه و آموزش
  در نهایت پروژه به شما تحویل داده می‌شود. در بسیاری از موارد مشتریان علاقمند به مدیریت وب‌سایت هستند. بنابراین در صورت نیاز، جلسه یا جلساتی نیز برای آموزش کارفرما یا نماینده او ترتیب داده خواهد شد. در این جلسات کار با بخش‌های مختلف وب‌سایت طراحی شده آموزش داده می‌شود.
  9
  گارانتی و پشتیبانی
  وظیفه دپارتمان طراحی سایت دیاکوبین با تحیول پروژه تمام نمی‌شود. ما تا مدت زمان مشخصی که در قرارداد تعریف شده استغ پشتیبانی وب‌سایت شما را برعهده گرفته و سلامت و عملگرد درست آن را تضمین می‌کنیم. پس از این دوره نیز در صورت درخواست شما، می‌توان دوره پشتیبانی مجددی برای پروژه تعریف کرد.

  چرا باید طراحی سایت خود را به دیاکوبین بسپارید؟

  ما یک آژانس دیجیتال مارکتینگ کامل هستیم. همین موضوع به ما کمک می‌کند تا در حوزه طراحی سایت از سایر حوزه‌های دیجیتال مارکتینگ کمک بگیریم. به عنوان مثال وب‌سایتی که توسط دپارتمان طراحی سایت دیاکوبین ساخته می‌شود، از نظر سئو پذیری در سطح بالایی قرار دارد. همین‌طور ما می‌توانیم در صورت نیاز و پس از طی مراحل طراحی سایت، در سایر حوزه‌های خدمات دیجیتال مارکتینگ نیز پاسخ‌گوی خواسته‌های شما باشیم.

  دیاکوبین

  پیشنهاد ما

  دیاکوبین

  طراحی سایت شخصی

  از 5 میلیون تومان

  • بسیاری از افراد به دلایل گوناگون نیازمند وب‌سایت شخیص برای معرفی بهتر خود هستند. طراحی سایت شخصی این روزها جایگزین یا ممکمل کارت ویزیت شده است. در این سایت شما می‌توانید سوابق، خدمات، دیدگاه‌ها و... خود را معرفی کرده و با کاربران تعامل داشته باشید.
  دیاکوبین

  طراحی سایت شرکتی

  از 7 میلیون تومان

  • هر کسب‌وکاری باید وب‌سایتی برای معرفی خدمات خود داشته باشد. این روزها داشتن یک وب‌سایت اختصاصی برای کسب‌وکار فراتر از یک امتیاز ویژه بوده و به یک ضرورت تبدیل شده است. برای آشنایی با ویژگی‌های طراحی سایت شرکتی روی دکمه زیر کلیک کنید.
  دیاکوبین

  طراحی سایت فروشگاهی

  از 9 میلیون تومان

  • فروش آنلاین از جذاب‌ترین حوزه‌های دیجیتال مارکتینگ است. اولین ابزار برای داشتن فروش از طریق فضای اینترنت نیز، طراحی سایت فروشگاهی است. اگر می‌خواهید یک فروشگاه آنلاین استاندارد برای محصولات خود داشته باشید؛ لینک زیر را مطالعه کنید.

  نمونه کار طراحی سایت

  نمونه کارهای طراحی سایت دیاکوبین بهترین راهنمای شما برای سنجش کیفیت کار ماست. ما نمونه کارهای متعددی در زمینه طراحی وب‌سایت شخصی، شرکتی، فروشگاهی و... داریم. پیشنهاد می‌کنیم با کلیک روی دکمه زیر، برخی از نمونه کارهای دیاکوبین را بررسی کنید.

  دانلود
  دیاکوبین