شماره تماس

021-22323171-4

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

برای درخواست وقت مشاوره با ما تماس بگیرید

  چرا به مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیاز داریم؟

  با بهره بردن از خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ کسب‌وکار خود را با اطمینان بیشتر و ریسک کمتر آغاز کنید. دیجیتال مارکتینگ شامل چندین حوزه تخصصی است؛ که هر کدام دارای پیچیدگی‌های خاص خود هستند. اگر می‌خواهید از فضای آنلاین برای معرفی کسب‌وکار خود بهره برده و فروش بیشتری را تجربه کنید؛ یا اگر ایده‌ای جذاب برای راه‌اندازی کسب‌وکاری در بستر وب دارید؛ پیشنهاد می‌کنیم پیش از انجام هر کاری، از خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ دیاکوبین بهره ببرید. در جلسه مشاوره ما خواسته‌های شما را بررسی کرده و نیازهای احتمالی، سختی‌های پیش رو، هزینه‌ها، شانس موفقیت و به‌طور کلی مسیر درست را به شما نشان خواهیم داد.
  مشاوره دیجیتال مارکتینگ راهنمای شما در پیشبرد بهتر کسب‌وکارتان در فضای اینترنت است. قبل از انجام هر کاری، آشنایی با چند و چون آن کار و فرصت‌های موجود در آن بسیار مهم است. اگر می‌خواهید کسب‌وکار خود را وارد دنیای اینترنت کنید؛ و یا کسب‌وکاری تازه را با استفاده از امکانات این فضا تاسیس کنید؛ نیازمند دریافت مشاوره در زمینه دیجیتال مارکتینگ هستید.
  خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ در دیاکوبین با حضور متخصصین حوزه‌های گوناگون بازاریابی آنلاین انجام می‌شود. ما سال‌هاست در حوزه‌های گوناگون دیجیتال مارکتینگ، از جمله بازاریابی و تولید محتوا، طراحی وب‌سایت، سئو، تبلیغات آنلاین، مدیریت صفحات شبکه‌های اجتماعی و… فعالیت داشته و تجارب فراوانی را کسب کرده‌ایم.
  امروز نیز با اعتماد به همین تجارب و شناخت حوزه‌های فنی و اقتصادی این بازار، معتقدیم که می‌توانیم مشاوری امین و موثر برای شما باشیم. ما می‌کوشیم با ارائه مشاوره درست و علمی، ریسک‌های فعالیت اقتصادی شما در فضای آنلاین را کاهش داده، از اشتباهات احتمالی شما جلوگیری کرده، بهترین مسیرها و ابزارها را به شما معرفی نموده و در تصمیم‌گیری‌های سخت و پیچیده در کنار شما باشیم.

  مراحل ارائه مشاوره دیجیتال مارکتینگ

  1
  دریافت سوالات شما
  در پلن مشاوره کامل و حرفه‌ای دیجیتال مارکتینگ، ما در قدم اول و پیش از مراجعه حضوری، سوالات شما را دریافت می‌کنیم. این کار از طریق ایمیل و مکالمه تلفنی انجام می‌شود. دریافت سوالات به ما کمک می‌کند تا درک بهتری از مشکلات و زمینه فعالیت شما داشته باشیم؛ و برای جلسه حضوری، مشاوران مناسب‌تری را انتخاب کرده و با اطلاعات دقیق‌تری پاسخ‌گوی نیازهای شما باشیم.
  2
  بررسی توسط متخصصین
  در قدم دوم سوالات شما توسط متخصصین دیاکوبین بررسی خواهد شد. همچنین در صورت وجود کسب‌وکار آنلاین، وب‌سایت و صفحات اجتماعی آن را نیز بررسی می‌کنیم. در نهایت طی جلسه‌ای درون سازمانی، نیازهای شما پاسخ داده شده و مشاور یا مشاوران شما انتخاب می‌شوند. تا اینجای کار ما آماده شده‌ایم تا جلسه‌ای پربار و موثر را در حضور شما برگزار کنیم.
  3
  برگزاری جلسه مشاوره
  پس از طی مراحل گفته شده، زمانی برای برگزاری جلسه مشاوره حضوری دیجیتال مارکتینگ انتخاب می‌شود. این جلسه در محل فعالیت دیاکوبین انجام خواهد شد؛ تا در طول جلسه، در صورت نیاز امکان استفاده از مشاوران مختلف ممکن باشد. در این جلسه طبق سوالات مطرح شده و تشریح حضوری موضوع توسط کارفرما، پاسخ‌هایی توسط ماشورین دیاکوبین ارائه می‌شود.
  4
  ارسال پیشنهادات نهایی
  پس از پایان جلسه و در صورت انتخاب پلن مشاوره دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای، موضوع کسب‌وکار و سوالات پیرامونی آن، در یک جلسه درون سازمانی بررسی شده و پاسخ سوالات و مستندات و پیشنهادات نهایی دیاکوبین، به صورت مستند برای شما ارسال خواهد شد.

  در جلسه مشاوره چه می گذرد؟

  ما جلسات مشابه متعددی در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ برگزار کرده‌ایم. بنابراین ابتدا از شما می‌خواهیم که مسئولیت کنترل و مدیریت جلسه را بر عهده ما بگذارید. تمام تلاش ما بر این است که بهترین نتیجه و بالاترین میزان بهره‌وری را برای شما محیا کنیم. البته همه چیز در اختیار شماست و شما می‌توانید بنابر نیاز خود، پیشنهاد دیگری برای روند جلسه داشته باشید. فارغ از ساختار جلسه، ما در این جلسات ابتدا شنونده خوبی خواهیم بود و به تمام ابهامات و سوالات شما گوش می‌دهیم؛ سپس با تعدادی سوال تکمیلی، اطلاعات خود را درباره وضعیت ایده یا کسب‌وکار شما کامل می‌کنیم؛ و در نهایت پاسخ‌های مناسب را در اختیار شما قرا خواهیم داد.

  دیاکوبین

  تعرفه‌ها

  دیاکوبین

  مشاوره مقدماتی

  200,000 تومان

  • یک ساعت مشاوره حضوری در محل شرکت
  درخواست مشاوره
  دیاکوبین

  مشاوره کامل

  400,000 تومان

  • دریافت سوالات شما پیش از جلسه مشاوره
  • بررسی سوالات و...
  • یک ساعت مشاوره حضوری در محل شرکت
  درخواست مشاوره
  دیاکوبین

  مشاوره حرفه‌ای

  600,000 تومان

  • دریافت سوالات شما پیش از جلسه مشاوره
  • بررسی سوالات و...
  • یک ساعت مشاوره حضوری در محل شرکت
  • بررسی نتایج جلسه و ارائه مستندات و پیشنهادات
  درخواست مشاوره

  نمونه مستندات

  پیشنهادهایی در زمینه توسعه فروش آنلاین یک بوتیک مردانه

  در اینجا می‌توانید یک نمونه واقعی از مستند ارائه شده در پلن مشاوره دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای را در قالب فایل PDF دانلود کرده و مطالعه کنید. در این مستند برای حفظ امانت نامی از کسب‌وکار کارفرما ذکر نشده است؛ اما مطالعه آن می‌تواند راهنمای خوبی برای آشنایی شما با شکل ارائه خدمات مشاوره در دیاکوبین باشد.

  دانلود
  دیاکوبین